Vioforoterapia

Viofor JPS

Regeneracja i wzmocnienie.

Serdecznie polecamy Państwu skorzystanie w NZOZ Piomed z urządzeń, których działanie wpływa dobroczynnie na funkcjonowanie organizmu oraz poprawia ogólne samopoczucie.

Viofor JPS to urządzenie do terapii polegającej na użyciu wolnozmiennych pól magnetycznych o niskiej wartości indukcji na cały organizm lub wybrane części ciała.

Vioforoterapia (magnetostymulacja systemem Viofor JPS) ma działanie regeneracyjne, przeciwbólowe i przeciwzapalne. Regularne korzystanie z aparatu wzmacnia system immunologiczny, przyczynia się do poprawy stanu zdrowia i złagodzenia rozmaitych dolegliwości. Zabiegi przy użyciu systemu Viofor JPS polecane są w wypadku schorzeń układu nerwowego (migrena, nerwica, depresja, dziecięce porażenie mózgowe, stwardnienie rozsiane, choroba Parkinsona i choroba Alzheimera), układu krążenia (choroba wieńcowa, nadciśnienie tętnicze), układu oddechowego (zapalenie zatok obocznych, astma oskrzelowa, alergie), układu kostnego (osteoporoza, zwyrodnienia, zapalenia i urazy stawów), układu pokarmowego (choroba wrzodowa żołądka i dwunastnicy, zespół jelita drażliwego) oraz w wypadku chorób metabolicznych (otyłość, cukrzyca).

Vioforoterapia prowadzi do złagodzenia lub ustąpienia rozmaitych dolegliwości i częstokroć pozwala na zmniejszenie ilości leków przyjmowanych przez pacjentów. Magnetostymulacja w sposób bezpieczny regeneruje organizm, przywracając mu naturalną równowagę.

Naprawdę – warto skorzystać!

Komentowanie zablokowane.

Komentowanie zablokowane.